Pronájem pracovních plošin

Pracovní plošiny pronajímáme v Brně i okolí na Vámi určené práce. Montážní plošina s výškovým dosahem až do 35 metrů s terénním podvozkem je vhodná nejen pro práce v náročném terénu. Ve fotogalerii naleznete různé použítí našich vysokozdvižných plošin v Brně s různými rozsahy. Více informací naleznete v sekci "pronájem plošin.

Montáž reklamních plachet

Rádi Vám za použití montážní plošiny namontujeme reklamní plachtu na kterékoli místo. Zde najdete ukázky našich realizací. Tyto výškové práce jsme schopni zrealizovat na klíč. Nainstalujeme rám, plachtu vytiskneme a pověsíme za pomoci montážní plošiny.

Montáž reklamních zařízení

Do prací na které jsou potřeba montážní vysokozdižné plošiny patří také montáž reklamních zařízení. Zde najdete naše zajímavé realizace.

Výlep billboardů a bigboardů

Nejen na naše billboardy, bigboardy a doublebigboardy nalepujeme plakáty ve všech formátech. Rádi Vám polepíme i vaši reklamní plochu.

Rizikové kácení stromů

Během celého roku jsme Vám k dispozici pro rizikové kácení stromů a údržbu zeleně. Kácení stromů je za použití našich plošin komfortní a bezpečné.

Ostatní výškové práce

Zabýváme se veškerými pracemi ve výškách, sundáme Vám ze střechy nebezpečný sníh, opravíme osvětlení, natřeme fasádu, opravíme balkon, umyjeme okna, nainstalujeme vánoční ozdoby, namontujeme Vám zabezpečovací zařízení a pomůžeme při náhlých poruchách strojů a další prácech, které vyžadují bezpečný přístup ve výškách.

Zednické práce / Montáž zábran proti holubům

Pomocí plošiny zvládneme jakékoli zednické práce ve výškách, namontujeme Vám také zábrany proti holubům.