Novinky

Právě jsme dokončili instalace nových plachet na budově Nového Tuzexu v Brně – obchodní dům je opět jako nový.

Rozšířili jsme strojový park o novou 45 m vysokou plošinu WUMAG WT 450 na terénním podvozku MAN 4×4. V současné době je tato autoplošina nejvyšší na Moravě a svou koncepcí – rameno je zalomené a druhý teleskopický díl umožňuje boční dosah za překážku ve výšce (přes hranu objektů) až do vzdálenosti 10m – otevírá možnosti provádět práce v prostorách ve výškách, které byly dosud z jiných plošin nedostupné. Maximální boční dosah plošiny je až 26 m a nosnost prostorného výsuvného koše je maximálně 600 kg, což umožňuje provádět náročnější montážní práce ve více lidech a vyvážet pro tyto práce do výšky těžší materiál a nářadí. Rezerva v dosazích a v nosnosti pracovního koše spolu se stabilitou ramene plošiny Wumag Palfinger WT 450 zvyšuje komfort, rychlost, efektivitu a bezpečnost prováděných prací. Terénní podvozek 4×4 zajistí plošině přístup do těžších terénů – na stavby, do polí pro energetiku a k dalším místům mimo zpevněné komunikace. Plošina je již v provozu a pro Vás k dispozici na dispečinku, který zajišťuje Roman Vyhlídal – na tel. čísle 777 767 109.

Nová plošina CELA s výškovým dosahem 24 m.

K našim třem plošinám právě přibyla další s výškovým dosahem 24 m a bočním dosahem maximálně 12 m. Vysokozdvižná plošina CELA DT 24 spadá do kategorie vozidel do 3,5 tuny a je jedinečná svou koncepcí dvou teleskopických ramen. Zdvihací plošina má až do výšky 14 m kolmý dosah do stran 12 m. Spolu s uchycením pracovního koše plošiny na jeho horní hraně umožňuje přístupy do prostorů „za hranami “ objektů. Proto je vhodná pro různé opravy a instalace klimatizací, hromosvodů a okapů, úpravu zeleně, údržby kovových a jiných konstrukcí a střech, realizace reklam, a další práce. Malé vozidlo má výbornou manévrovatelnost a jedinečnou průjezdnou výšku jen 2,06 m (!). Může tak projet nízkými průjezdy do dvorů, hal a jiných pro běžně vysoké plošiny nepřístupných prostor. Stroj umožňuje také práci pod úrovní terénu s mínusovým dosahem až do hloubky 5m.

pronájem plošin 24mpronájem plošin 24m

Už nyní je Vám naše nová plošina k dispozici.

(20. 5. 2016)

Lužánky – Jdeme domů, Hokejové hry 2016

Byli jsme u realizace provizorního hokejového stadionu za Lužánkami pro Hokejové hry 2016 v rámci věšení reklamních poutačů a plachet.

Realizace pro OutletHall pokračují.

Nyní jsme polepovali budovu pro OutletHall samolepkou.

pronájem plošin Brnoplošina brno

Můžete vidět na Hněvkovského v Brně

(21. 9. 2015)

Plošiny a auta Highwork nepřehlédnete.

Ode dnešna můžete na brněnských silnicích vídat nejen naše plošiny v jednotném vzhledu, ale nyní nově i náš transportér.

pronájem plošin brno, plošina brno, plošiny Brno

(9. 9. 2015)

Věšení plachty i s nástavbou (6. 8. 2015)

V těchto parných dnech jsme v blízkosti Staré Osady, velmi frekventovaného dopravního uzlu, realizovali věšení plachty i s nástavbou. Plachtu jsme vytiskli a nástavbu vyrobili.

pronájem plošin Brno Pronájem plošin Brno

Plocha má přes 130 m2.

plošina Brno

(6. 8. 2015)

Starší novinky:

Od 1. 7. 2015 jsme odstartovali nový web naší společnosti Highwork. Věříme, že pro Vás bude přehlednější a najdete vše, co budete potřebovat. V opačném případě budeme velmi rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoli dotazem přes formulář umístěný níže, nebo přes kterýkoli telefonní kontakt uvedený v kontaktech. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Váš tým Highwork