Pronájem plošiny 23 m Brno

Pracovní plošina je instalována na automobilovém podvozku v kategorii do 3,5 t. V této hmotnostní kategorii je výškový dosah pracovní plošiny 23m nadstandardním parametrem a díky bočnímu dosahu pracovní plošiny až 12,1m je zajištěn velký rozsah pracovního záběru při jednom ustavení pracovní plošiny a tím spolu s rychlostí pracovní plošiny také vysoká časová efektivita práce zařízení bez zbytečných prostojů při přejíždění.

Pracovní plošina může pracovat i v centru města bez nutné výjimky povolení vjezdu pro nákladní automobily a díky nízké hmotnosti a výsuvným patkám typu HE-HE nepoškozuje povrch chodníků a dlažeb. Tudíž je pracovní plošina pro práce ve městě velmi vhodná a bezpečná.

Montážní plošina splňuje nejpřísnější emisní limity. Oproti starým vozidlům z hlediska množství výfukových plynů je komfort práce v pracovním koši nesrovnatelně lepší a také nehrozí nebezpečí znečištění komunikací provozními náplněmi. Díky malé průjezdné šířce a výšce a díky variabilnímu patkování může být pracovní plošina využita i v hůře přístupných místech.

IMG-4936.JPG Highwork-plosiny-23m-30m-energetika.jpg

fotogalerie